Medikal el ve ayak bakımı

Günümüzde el ve ayak bakımı lüksün dışında sağlık açısından ihtiyaç duyulan hizmetlerin başında geliyor. Bu bağlamda ortaya çıkan medikal el ve ayak bakımı hizmetleri özellikle çeşitli sağlık sorunları bulunan kişiler üzerinde etkili bir bakımı sağlamak suretiyle tedaviye yönelik önemli bir destek olarak karşımıza çıkmaktadır. Başta diyabet olmak üzere çeşitli cilt problemleri veya benzeri hastalıkların eller ve ayaklar üzerinde tahribat yapmasının sonucu olarak lokal müdahale ile hasarlı bölgelerin bakımı öncelikle kişinin mevcut rahatsızlığını atlatması ve bu komplikasyonların üstesinden gelmesi adına oldukça gerekli hizmetlerdir. Özellikle diyabet gibi hastalıklarla gelişen semptomların vücudumuzun basıncı altında kalan ayaklarda meydana getirdiği deformasyonun giderilmesinde medikal el ve ayak bakımı hizmetleri ile tedaviye önemli katkı sağlamaktadır. Yine diyabetten kaynaklanan tırnak şekil bozuklukları veya kemik yapısındaki deformiteler ellerde ve ayaklarda oluşan hasarın giderilmesi için medikal el ve ayak bakımının özel yöntemlerle yapılmasını zorunlu kılmaktadır.

Medikal ayak bakımında Tırnak Batması tedavisi ayrı bir yere sahiptir

Ayak sağlığını etkileyen farklı bir sorun olan tırnak batması kişinin günlük yaşamı olumsuz yönde etkileyen konuların başında geliyor. Ayak başparmaklarının her iki tarafında da görülebilen tırnak batması ayak sağlığı merkezimizde modern yöntemlerle çözüme kavuşturulmaktadır. Tırnağın doku içerisine ilerlemesinin önüne geçildiği

  • 3 T.o Tel uygulaması
  • Cam elyaf Podofix sistemi
  • Altın bant uygulaması
  • Combiped
  • BS/Spange Bant

Uygulamaları ile tırnak batma olayı yaşanmasına gerek kalmadan en modern yöntemlerle tırnağın dışa doğru uzaması sağlanmaktadır. Genellikle yanlış ayakkabı tercihi veya genetik yatkınlık dışında ilerleyen yaş gibi faktörler nedeniyle ortaya çıkan batık tırnak doku içerisinde ilerledikçe iltihaplanmaya ve şişmeye sebep olur. Belli bir süre sonra yürümeyi engelleyen batık tırnak doku içerisinden çıkarılmadıkça eski durumuna dönmez. Bu durumda daha önce böyle bir sorun yaşamış olan kişi mutlaka tırnak teli uygulaması ile tanışmalıdır. Tırnağın keratin yapısından faydalanılarak yapılan bu işlem yaklaşık 2 ay kadar telin tırnağı normal uzama rotasına döndürüp kesilebilecek noktaya ulaştırmasına kadar devam etmektedir. Podyart medikal el ve ayak bakım merkezimizde gayet başarılı bir şekilde uygulanan çeşitli tırnak teli uygulamaları sayesinde birçok misafirimizin bu rahatsızlıkları oluşmadan yaşamlarına devam ediyor olmaları bizim için en büyük referans ve mutluluktur.

Medikal Ayak Bakımı

Nasır Tedavisi merkezimizde  ileri teknolojiyle  gerçekleştiriliyor

Yanlış ayakkabı tercihi ve çeşitli faktörlerden ortaya çıkan nasır, yaşam kalitesini düşüren özellikle hareket kabiliyetini sınırlayan rahatsız edici bir durumda ortaya çıkan nasır daha fazla büyümeden nasır tedavisi ile son derece kolay bir şekilde giderilebilmektedir. Gelişmiş teknolojik cihazlarımız yardımıyla gerçekleştirdiğimiz hizmetimiz siz değerli misafirlerimizin el veya ayaklarında meydana gelen nasır sorunlarına profesyonel çözümler sunmaktadır.

Ayak Mantarı Tedavisi Podyart farkı İle misafirlerimizin hizmetinde

Medikal el ve ayak bakımı içerisinde özel bir yeri bulunan ayak mantarı kişinin bağışıklık sisteminin gücü veya mantar bakterisinin yapısı ile orantılı bir trafik izler ve hastalık oluşturur. Genellikle yaz aylarında daha fazla rastlanan ayak mantarı Podyart medikal el ve ayak bakımı merkezimizde uzun yıllara dayanan tecrübesi ile çözüme kavuşturulmaktadır. Bu bağlamda merkezimize gelen misafirlerimizin İnatçı mantar türlerinden kurtulabilmesini sağlamak bu noktada bizlere düşen en önemli görevdir. Sabırlı bir şekilde sürdürdüğümüz mantar tedavisinde öncelikli hedefimizin bakterinin üremesini önlemek ve zamana yaygın diğer yöntemlerimizle misafirlerimizin sorunlarının giderilmesini sağlamaktır. Merkezimizde kullanılan modern yöntemler ile lisanslı ürünlerden elde edilen bu başarı sayın misafirlerimizin duyduğu memnuniyeti her platformda dile getirmeleri kuruluşumuzun kalite standartlarının ne kadar üst seviyede gerçekleştiğinin en önemli kanıtıdır.

Tırnak Bakımı ve Tırnak Mantarında en modern çözümler Podyart’da

Tıpkı ayak mantarında olduğunu gibi tırnak mantarı ve buna bağlı gelişen deformasyonlarda Podyart ayak bakımı merkezi olarak yüksek başarı elde etmekteyiz. Bünyemizde bulunan uzman podologların kontrolünde yürütülen ayak bakımı hizmetlerimiz tırnak mantarı ve tedavisini de kapsamaktadır. Tırnak mantarı nedeniyle kalınlaşan tırnağın medikal cihazlarla inceltilmesi ile başlayan tırnak mantarı tedavisi aynı zamanda değerli misafirlerimizin kullandıkları ayakkabılar içinde bulunan mantar bakterilerinin dezenfekte edildiği cihazlar sayesinde oldukça başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Bunun sebebi herhangi bir mantar türünün mevcut kullanılan ayakkabılar içerisinde 5 yıl boyunca yaşayabilmesidir. Sunmuş olduğumuz ayakkabı sterilizasyonu dijital cihazlar yardımı ile UV teknolojisi ile gerçekleştiriliyor. Merkezimizin hizmetleri veya ürünleri ile ilgili sormak istediklerinizi sitemizde bulunan iletişim seçeneklerinden bizlere ulaştırabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu günler.

erkek-el-ve-ayak-bakimi-görseli

info