Demykomed

1-DEMYKOMED LİKİT ; Tırnak ve cilt koruma likidi içeriğindeki clotrimazol ve undecylenamide DEA sayesinde tırnaklarınızın ve cildinizin direncini artırır, düzenli kullanımı ayağınızın hijyenik tazeliğini sağlar. Özellikle havuz ,sauna, otel odaları gibi umumi alanlarda ve kiralık ayakkabı terlik kullanımı sonrası olumsuz etkileri önlemek için DemykoMed kullanmanız tavsiye edilir. ayaklarınızdaki olumsuz etkileri önler .

Kullanım : Parmak aralarına ve etkilenmiş cilt ve tırnak bölgelerine düzenli aralıklarla birkaç damla damlatılarak sürülür.

2-DEMYKOMED Krem ; mantar hastalığına hassas cilt ve tırnak bölgelerine hızla nüfuz eden,yüksek değerli tedavi bileşenlerinden oluşan bir bakım ürünüdür.Demykomed içeriğindeki Clotrimazol sayesinde olumsuz etkilere karşı cildin direncini artırır.

Demykomed’in düzenli kullanımı cilt ve tırnaklarınızın yumuşak ve esnek kalmasını sağlar.

Kullanım ; Etkilenmiş cilt ve tırnak bölgelerine düzenli olarak sürülmelidir.

3-_ Demykomed Tırnak koruyucu Yağ , tırnaklarınızı ve çevresindeki cilt bölgesini besler.Bisabolol,Tocopherol ve içerdiği diğer etkili maddeler sayesinde kırılgan tırnaklar kurumaya karşı korunur.Yüksek etkili Clotrtimazol içeren “ DemykoMed tırnak koruyucu yağ” tırnaklarınıza ve cildinize olumsuz etkilere karşı direnç kazandırır

Kullanım ve dozaj: Fırçası yardımı ile tırnak yüzeyine ve çevresindeki cilde uygulayıp kurumasını beklenir.

4_Demykomed cilt koruyucu sprey; Ayaklarda mantara karşı çabuk ve etkili güvenilir bir korunma yöntemidir.

Çıplak ayakla temasın gerçekleştiği umumi duş,sauna,havuz,giyinme kabini,otel odası,spor salonu gibi yerlerde bulununca ayak mantarına yakalanma riski vardır.Bu olumsuzluklara karşı Demykomed cilt koruyucu sprey kullanımı ile cilt direnciniz artar enfeksiyona karşı ayaklarınız korunur.

Kullanım ve dozaj : Demykomed sprey seyreltilmeden ilgili cilt yüzeyine ve parmak arası bölgelere 5-10 cm. mesafeden sıkılır.Yüzeyde belirgin ıslaklık oluşmalıdır, cilde 30 sn.de nüfuz eder,kullandıktan sonra çorap ve ayakkabı giyilebilir.

Sprey herhangi bir renklendirici ve koku verici madde içermez