PodyArt , kendi salonunda misafirlerine ayak bakım hizmeti sunan ve aynı zamanda konusuyla alakalı ürünler ithal edip bu ürünleri piyasaya arz eden ,aynı zamanda konusuyla alakalı eğitimler veren bir Ayak Rehabilitasyon firmasıdır.İşin ,dış ticaret ayağında uzun yıllar Türkiye’nin konusunda çok büyük üreticilerinin ürünlerini tüm dünyaya satılması organizasyonunu kuran, A.Cüneyt Şen ile Ayak Bakımı konusunda Almanya’dan sertifikasyonunu tamamlamış 1992 yılından bu yana sağlık ve güzellik hizmetlerinde Usta Öğretici olan Natalia Şen beraberliğinde kurulmuştur.

İşletmemizin birinci prensibi, misafirlerimize en optimal El&Ayak ve sunduğumuz hizmetlerin tümünde mükemmellik çıtasını aşan servis sunarak, onların hayat kalitesini artırmak üzerinedir.
Podyart 2015 itibariyle, misafirlerinden gelen talepler üzerine, yelpazesine yepyeni hizmet daha ekliyor ‘REFLEKSOLOJİ’

İstanbul gibi Mega bir şehirde yaşamanın-mücadelenin zorluklarını, bir an olsun unutturacak, güzel bir ayak masajına hepimizin zaman, zaman ihtiyacı olmakta. Kendinizi ödüllendirmeyi planladığınızda PodyArt, sterilizasyon, kalite ve fiyat konusunda skalanızda en üstte yer alacaktır..
Sağlık ve güzellik sektöründe bizim gibi uzun yıllar boyunca calışan insanlar, kaliteli iş uygulamalarıni, iş hayatlarina geçirerek, gerçek manada önce sağlık sonra güzellik adina müşterinin vücudunu korumanin, ozgüven adina ne kadar önemli olduğunu oğrenirler. Bu, kaliteli hizmeti, misafirleri için sürekli bir düzeyde sağlamak, hem kendi, hem de kariyerin uzun ömürlü sürdürülebilmesi için gereklidir. Eğer bu prensipte iseniz, doğru sitedesiniz..
Arayin görüşelim…
Saygılarımızla,
Cüneyt Şen @PodyArt